Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas audzēkņi stažējas Vācijā

No 4.decembra līdz 18.decembrim 6 Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas audzēkņi un nesenie absolventi ir devušies uz Berlīnes Būvniecības industrijas Profesionālās attīstības izglītības centru (Vācija), lai uzlabotu prasmes mūrēšanā, savukārt pavadošais skolotājs, vērojot Vācijas meistaru darbu, pilnveido savu pedagoģisko kompetenci.

Divu nedēļu laikā audzēkņi praktiski apgūst dažādus vēsturiskos mūrēšanas stilus un sarežģītu būvelementu mūrēšanu (arkas, sijas), kā arī papildinātas zināšanas un pilnveidotas prasmes darba drošībā, dažādu darba instrumentu izmantošanā un materiālu izvēlē un uzglabāšanā. Atrodoties mācībās ārpus skolas, audzēkņi pilnveido arī svešvalodu prasmes un personiskās prasmes, piemēram, darbs komandā, kritiskā domāšana, problēmu risināšana.

Audzēkņu praktiskās apmācības un pedagoga profesionālā pilnveide notiek Erasmus+ programmas projekta “Zaļenieku KAV profesionālā pilnveide starptautiskā darba vidē” (Nr. 2021-1-LV01-KA122-VET-000017277) ietvaros.

Projekts tiek īstenots no 2021.gada 3.oktobra līdz 2023.gada 3.aprīlim. Projekta kopējais finansējums Zaļenieku komerciālajai un amatniecības vidusskolai 60 366 EUR, ko 100% apmērā finansē Eiropas Komisija. 

Spied šeit un skaties attēlu galeriju!

Informāciju sagatavoja:

Lelde Šantare
Jelgavas novada pašvaldības
Izglītības projektu vadītāja

JoomShaper