Erasmus+ prakse Vācijā un Portugālē

 
 
2017. gada noagalē septiņi Restaurācijas programmas jaunieši pavadīja praksi Vācijā, Berlīnes Būvniecības industrijas Profesionālās attīstības izglītības servisā. Audzēkņi prakses laikā papildināja zināšanas un prasmes mūra darbos, mūrējot dažādas grūtības pakāpes, sarežģitības un stilu arkas pēc dotā rasējuma. Jaunieši apguva zināšanas materiālu aprēķinos, kuri nepieciešami, lai paveiktu praktisko darbu. Brīvajā laikā tika iepazīta Berlīne un tās apkārtne, kas kopumā veidoja neaizmirstamas atmiņas par pavadīto laiku Vācijā. Paldies Erasmus+ programmai!
2017. gada nogalē septiņi Autotransporta programmas jaunieši pavadīja praksi dažādos Portugāles autoservisos Lisabonas apkārtnē sadarbībā ar EPD - European Projects Development. Audzēkņi prakses laikā papildināja zināšanas un prasmes auto TA un remontā, veicot dažādus darbus saistībā ar automašīnu bremžu un piekares sistēmu, dažādu auto detaļu demontāžu un nomaiņu un auto diagnostiku. Kā vēl vienu pozitīvu ieguvumu audzēkņi novērtē iespēju ielūkoties auto servisu darba organizēšanā un pilnveidotās prasmes darbam komandā un iespēju apgūt pamatfrāzes portugāļu valodā.
Brīvajā laikā tika iepazīta Lisabona un tās apkārtne, Atlantijas okeāna piekraste un Eiropas galējais rietumu punkts - Roka rags. Kopumā saulanajā Portugālē pavadītais laiks veidoja neaizmirstamas atmiņas un iespaidus. Paldies Erasmus+ programmai!
Pēc atgriešanās mājās, 16. 01.2018. skolā notika prakses prezentācija - atskaite, kur jaunieši dalījās pieredzē, stāstīja par iegūtajiem iespaidiem. Pasākumā piedalījās gan profesionālās izglītības audzēkņi, gan 9. klases skolēni, kuriem pasākums ļāva ielūkoties restauratora profesijas ikdienā ar vienaudžu acīm.
JoomShaper