Skola (18)

 

Stundu saraksta izmaiņas:

 

 

 

Noderīgas saites:

Valsts izglītības satura centrs: http://visc.gov.lv/

Mācību video: macibuvideo.lv

Dabaszinātnes un matemātika: http://www.dzm.lu.lv/

http://www.uzdevumi.lv/

https://www.e-klase.lv/lv/

https://www.facebook.com/ZaleniekuVSK/

 

 

 

 

 

 

 

Skolas moto: Mūsu spēks pastāv mūsu garīgā stiprumā. (K. Ulmanis)
 
Grāmatvedība
16 Feb 2014

Grāmatvedība - iegūstamā  kvalifikācija  grāmatvedis, trešais profesionālās kvalifikācijas līmenis, apguves  ilgums  4 gadi.

Grāmatvedis veic saimnieciskās darbības uzskaiti, kontroli un analīzi uzņēmumu reģistrā reģistrētos uzņēmumos, kam saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu jāveic grāmatvedības uzskaite.

Skolā ir izveidots moderns grāmatvedības kabinets.

Interešu izglītības pulciņi
16 Feb 2014
Pulciņa nosaukums Vadītājs Laiks, vieta
Pamatizglītības izglītojamajiem
Tautas dejas Madlēna Bratkus

1. - 2. kl. trešdienās 5. st., piektdienās 6. st.
3. - 5. kl. trešdienās 6. st., piektdienās 7. st.

Vizuālā māksla 1. - 9. kl. Anita Antoņeviča 1. - 2. kl. pirmdienās 7. st.
3. - 4. kl. otrdienās 7. st.
Skatuves runa Īrisa Silova

ceturtdienās 7. st.

Ansamblis "Asni" Guntra Minkevica piektdienās 8., 9.st.
Koris 1. - 4. kl. Guntra Minkevica

pirmdienās 6. st., ceturtdienās 6. st.

Ansamblis Guntra Minkevica ceturtdienās 7. st., piektdienās 7. st.
Kokapstrāde 5. - 9. kl. Andris Deiko ceturtdienās 7., 8. st.
Sporta pulciņš 5. - 9. kl. Antra Freiberga piektdienās 8. st.
Vispārējā fiziskā sagatavotība 1. - 4. kl. Antra Freiberga pirmdienās 6. st. ceturtdienās 6. st.
Jauno pavāru skola 5. - 9. kl. Sarmīte Vīpule trešdienās 15.30 (mācību virtuvē)
Tehniskais pulciņš 6. - 9. kl. Elmārs Antons otrdienās 15.30
Profesionālās un vispārējās vidējās izglītības izglītojamajiem
Dramatiskais pulciņš Sarmīte Vīpule otrdienās 15.30 - 16.30 pils zālē
Jauktais vokālais ansamblis Ervīns Ramiņš pirmdienās, trešdienās 11.50 - 12.40 pils zālē
Tehniskais pulciņš Elmārs Antons otrdienās 15.30 - 16.30 autoservisā
Sports Aivars Liepa pirmdienās, otrdienās 15.30 - 18.00 sporta angārā
Jauniešu klubs, audzēkņu pašpārvalde Dace Vīpule-Kuļika pirmdienās 15.30 - 16.30 3. mācību korpusa 3. stāvā
JoomShaper